Rankų darbo kaklo papuošalas iš aukso “Laumžirgis”

Rankų darbo kaklo papuošalas iš aukso “Laumžirgis”

190.00 210.00 

Šis miniatiurinis, stilizuotas laumžirgio pakabukas pagamintas iš 585 prabos aukso ir užkabintas ant 42cm arba 45cm ilgio auksinės 585 prabos, venesietiško pynimo grandinėlės.

Laumžirgio simbolis – tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Tikrojo laumžirgio sparneliai yra permatomi, jam skrendant virš vandens juose galime pamatyti visas gyvenimo spalvas, o sparnelių plazdėjimas gali žmogui pažadinti kūrybiškumo pradą bei išlaisvinti dvasios polėkį. Tad stilizuotas ir išpildytas aukse jis gali tapti gražių gyvenimo pokyčių pradžia.

Laumžirgio pakabuko dydis: plotis apie 10mm, o aukštis 10mm. Storis 1,65mm.

Užsisakius šį kaklo papuošalą, jo gamyba užtruks 10 darbo dienų.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

42 cm, 45 cm

„Minimal touch“ naudingi patarimai:
 
• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Užsisakius šią prekę, pagaminsime ją per 5 darbo dienas ir iš karto išsiųsime. Jei jums reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.