Agnė Sabulytė: „Minimal touch“ – papuošalai ypatingoms mūsų istorijoms

Moteriškumo, elegancijos ir subtilumo etalonu mados ekspertų vertinama operos atlikėja, dainininkė ir tekstų kūrėja Agnė Sabulytė išskirtinį dėmesį skiria ne tik dėmesį kaustantiems rūbams, bet visumai, kurioje svarbų vaidmenį vaidina papuošalai ir aksesuarai.

Agnė Sabulytė daug metų domisi mineralais, astrologija, įvairiomis dvasinėmis praktikomis, todėl ji atvira: „Papuošalas turi keletą misijų. Tai ir pasitikėjimas savimi, ir aksesuaras, ir apsauga ar traukos centras. Kai girdžiu sakančius, kad neįmanoma atitraukti akių, žinau, kad yra labai aiški priežastis, pavyzdžiui pakabukas ar žiedas su akmenuku, kuris traukia“.

Nuo neatmenamų laikų papuošalas buvo daugiau nei grožis. Tai gydantys, apsaugantys, sėkmę nešantys amuletai, talismanai. Jų reikėjo ir valdovams, ir šamanams. Akmenimis buvo inkrustuotos valdovų karūnos. Ir iš tiesų. Jei papuošale teisingai parinkta brangakmenių ir tauriųjų metalų kompozicija, ji gali pagelbėti įvairiose sudėtingose situacijose.

„Minimal touch“ kaklo papuošalų linija – tai vienetiniai rankų darbo kūriniai, laukiantys savo divos ir istorijos.

Kiekvienas papuošalas kurtas su misija – sukurti praktiškai nepastebimą sąjungininką – padedantį, stiprinantį, raminantį, įkvepiantį ir, žinoma, vos matomą.

„Minimal touch“ kaklo papuošalai – įvairios brangakmenių, mineralų, krištolo, sidabro ar aukso kompozicijos, skambančios tam tikra nuotaika, pulsuojančios tam tikromis vibracijomis.

Ko labiausiai šiandien reikia Jums? Atsakymą geriausiai pakuždės Jūsų vidinis balsas ir intuicija.

Senovės Indijos šventraščiuose rašoma, jog brangakmeniai – ir planetų energijos laidininkai, turintys galingą gydomąją galią. Teisingai parinktas akmuo padeda išsiskleisti teigiamoms žmogaus charakterio savybėms, harmonizuoja, lemia laukiamus pokyčius gyvenime.

Akmenys ir brangakmeniai yra neatsiejama gamtos ir visatos dalis. O gamta mus nuolatos kviečia į susitikimą, pokalbį. Kasdiena tėkmėje, pulsuojant visatos ritmu, kuria vidinį grožį, atveda į žinojimą ir dovanoja prabangą mėgautis kiekviena akimirka.

„Minimal touch“ rankų darbo papuošalai – gamtos refleksijos per juvelyrę, dovanos būti drauge su šimtmečių stiprybe ir šiuolaikinio pasaulio nata, su malonumu įkvepiant kiekvieną naują oro gūsį.

Drąsiems sprendimams, pokyčiams ar ramybei, subalansavimui ar meilės pritraukimui, – kiekvienas papuošalas gali tapti ypatinga dovana ar nuostabiu siurprizu, laukiamu atsidėkojimu sau pačiam ar kitam, kad myliu gyvenimą!

Gražiai supakuota Jūsų svajonė jau po kelių dienų gali būti namuose, kur prasidės istorija. Kada pakuojam?

Beje, “Minimal touch” kaklo papuošalų kolekciją papildo “Golden touch“ kūrinių serija, lyg raktas ar ženklas į Jūsų norimą kurti istoriją, kuri subtiliai matoma tiems, kas nori tai pamatyti. Širdis, kryželis, raidė, lašas – gražios ir apgalvotos užuominos ant mūsų kaklo, buvimas savimi, su dėkingumu ir meile pasauliui.

 

Agnė Sabulytė rekomenduoja:

Kaklo papuošalas su vardo raide iš aukso su briliantais “A”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Mėnulio akmuo Ø 6mm”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Baroko perlas”