Kaip išsirinkti apyrankę?

Apyrankė – riešą juosianti simbolinė asmeninė žyma, solidarumo ir meilės sau ženklas, sufleruojantis aplinkai tam tikrą informaciją. Tai ryškus tapatybės naratyvas, koduojantis draugystės, mylimųjų santykių, vaiko ir tėvų, veiklos, mados temas.

Kartais tai minimalus, vos juntamas tauraus metalo ar medžiaginės juostelės prisilietimas, paženklintas brangakmeniu ar raktiniu simboliu, primenantis įkvepiančias akimirkas, naujas pradžias ar pažadus sau, o atėjus laikui – ryškus, aiškiai kalbantis apie mūsų identitetą, tikslus, užduodantis tvirtą toną, kuriantis apsaugą.

Apyrankė nugula ant rankos tuomet, kada mums reikia. Ne visada suplanuotai, dažniau atsitiktinai, tačiau reikšmingai. Apyrankes dovanojame vieni kitiems su intencijomis ar linkėjimais, jas užsegame intuityviai pajautę patys sau, stiprindami, ženklindami ar tiesiog puošdami. Tai tūkstantmečius skaičiuojantis papuošalas, turtingas plačia istorija, savo universalumu bei lengvu adaptavimu ne veltui pelnęs daugelio simpatijas, nepaisant amžiaus, lyties, kultūros, socialinio statuso.

Apyrankės plačiai mėgstamos kurti su akmens, perlų ar simbolinių pakabukų deriniu, įvairios šiuolaikinėje apyrankėje išvystytos meninės sintezės dažnai siekia gilias pirmykštės visuomenės ištakas, kuomet papuošalas buvo daromas dėl apsaugos, gydymo, religinėms apeigoms, naujiems etapams ženklinti, sėkmei pritraukti.

Šiek tiek žinių bei įsiklausymas savo vidinio balso atveda prie optimaliausio pasirinkimo.

Pavyzdžiui, – pasitikėjimo, sėkmės dvasią padės kurti perlų motyvas, naujų jėgų, įkvėpimo suteiks lazuritas, apie didįjį mokslą – meilę pačiam sau mums primins rožinis kvarcas, ryžtą – karneolis, mėnulio akmuo skatins moteriškąją intuiciją ir gebėjimą įtikinti kitus, o jų sąskambis duete padės drąsiai lipti karjeros laipteliais, harmonijos simboliu laikomas krištolas bei rožinis kvarcas apsups papuošalo savininkę raminančiu lauku, todėl tokią apyrankę patariama nešioti, jei kasdien tenka bendrauti su priešingo charakterio žmonėmis.

Minimal Touch rankų darbo apyrankės – lengvoms ir šviesiomis patirtims, su meile!