Vestuviniai žiedai – pats intymiausias ir svarbiausias papuošalas, kuris sutuoktinius lydi visą gyvenimą. Tai išskirtinei Meilės dienai ir visoms kitoms Meilės dienoms labai svarbu pasirinkti kokybiškai pagamintus žiedus. „Minimal touch“ rankų darbo vestuviniai žiedai kuriami taip, kad Jus džiugintų visą gyvenimą, o juose atsispindėtų dalelė Jūsų. Tai personalizuoti ir labai stilingi žiedai, kurių grožis slypi minimalizme!

Subtilūs ir elegantiški vestuviniai žiedai – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina gerą stilių ir paprastumą. Aukso žiedai nuostabiai papuoš moterį ir tyliai įsilies į vyrišką stilių. Tai minimalistiniai žiedai be įmantrių detalių, suteikiantys ramybės ir pilnatvės jausmą.

Rankų darbo vestuviniai žiedai iš aukso – tiesiog geniali klasika. Auksiniai žiedai yra idealus sprendimas toms poros, kurios ieško patvarių ir amžinai stilingų juvelyrinių dirbinių. Pasirinkę rankų darbo minimalistinius vestuvinius žiedus – jų nekintančia išvaizda džiaugsitės metų metus. 

Mūsų nedidelė juvelyrinė dirbtuvė labai patraukli tuo, kad kiekvienas užsakymas derinamas individualiai, iki mažiausių smulkmenų. Todėl būtent čia užsisakę vestuvinius žiedus, galėsite susikurti savo nepakartojamą derinį. Galite rinktis norimo pločio žiedus – labai plonus ar platesnius. Šviesoje dailiai žėrintis ar matinis auksas – tai taip pat Jūsų noras, kurį mes mielai išpildysime. Mėgstantys netradicinius sprendimus vietoje glotnaus žiedų paviršiaus gali rinktis subtilų geometrinių formų raštą ar išgraviruotus gėlių motyvus.

Produktų nerasta.