Minimalistiniai žiedai, papuošti mažyčiais briliantais, pamalonins bet kurios moters širdį. Tai išskirtiniai žiedai, kuriuose briliantai atgyja visai kitaip nei esate pratę matyti. Čia jie tampa darnaus paprastumo dalimi, dovanodami švelnią prabangą. Briliantai „Minimal touch“ žieduose atsiskleidžia labai subtiliai, moters neužgoždami. Žiedai su briliantais leidžia dar labiau sužydėti moters asmenybei, būdami tik dailus priedas prie jos žydinčios charizmos.

Stilizuotų rožių sidabrinis žiedas su dailiai inkrustuotu juoduoju briliantu apgaubia romantiška nuotaika. Tai žiedas, kurį iš pirmo žvilgsnio pamils svajingos moterys. Sidabrinis žiedas su juoduoju briliantu padės atsiskleisti moteriškumui ir švelnumui. Rankų darbo žiedas su rožių motyvais ir briliantu – labai intymus papuošalas, kurį prisijaukinusi moteris atskleis moteriškumo jėgą.

Dar vienas minimalisčių lobis – oksiduoto sidabro žiedas su aukso karūnoje inkrustuotu spindinčiu deimantu. Mažytis, smulkių detalių žiedas savyje sujungia net tris medžiagas: paslaptingąjį oksiduotą sidabrą, klasikinį auksą ir dieviškąjį briliantą. Tai idealus pasirinkimas toms moterims, kurios trokšta puoštis išskirtiniu ir ypatingu juvelyriniu kūriniu. Į šį žiedą reikėtų atkreipti dėmesį ir vyrams, norintiems mylimą gyvenimo draugę nustebinti gimimo dienos, didelės metų šventės ar net sužadėtuvių proga. Nuostabus žiedas jo savininkę sužavės ne tik grožio darna, bet ir itin subalansuota sidabro, aukso ir brilianto energetika.

Rankų darbo žiedai su briliantais puikiai įsilies į Jūsų stilių. Tai minimalistiniai, smulkių detalių papuošalai, kurie tobulai prisitaiko prie įvairios moteriškos aprangos. Pasirinkusi kokybiškus, specialiai pagal Jūsų užsakymą pagamintus žiedus – praturtinsite savo stilių kerinčiais aksesuarais.

Produktų nerasta.