Apie

Apie

„Minimal touch“– tai minimalistinio stiliaus papuošalai, kuriuos sukūriau įkvėpta geometrijos, mažų detalių, atsitiktinio žvilgsnio ir mylimo stiliaus. Pirmiausia atsirado auskarai kubeliai – jie vos 4 mm dydžio – mažyčiai, bet tokie ypatingi! Norėjau žavaus taškelio arti veido, kuris atgaivintų žvilgsnį, o gavosi visa filosofija: svarbi mergina – papuošalas yra tik po jos. Jis negyvena atskiro gyvenimo, jis atgyja tik pasipuošus.

Prie auskarų norėjosi padabinti kaklą, todėl sukūriau pakabukus, padėsiančius eiti per gyvenimą lengvai, tvirtai ir drąsiai. Jie taip pat yra tik priedas prie moters natūralaus grožio. Taip pat – arti veido. Taip pat – vos pastebimi, bet tokie ypatingi: perlai, koralai, gintaras, karališki granatai, lazuritai, krištolai, oniksai ir daug stebuklingų kitų. Jie visi apsigyveno „Minimal touch“ internetinėje parduotuvėje – tam, kad apsipirkimas būtų patogus, malonus ir be jokio streso.

Nors labai myliu nuostabiuosius akmenis – negalėjau atsispirti kerinčiam aukso ir sidabro švelniam spindesiui. Ir tada įkvėpimo vedina sukūriau „Golden touch“ kolekciją. Čia auksas ir sidabras kalba tyliai, bet išraiškingai – per įvairiausias formas. Širdis, kryželis, kvadratėlis, apskritimas ar lašas… O jei dar ant mylimiausios formos nutupdžius briliantą – argi ne juvelyrinė magija?

Rankų darbo papuošalų kolekcija plėtėsi ir netrukus internetinė parduotuvė pasipildė dailiosiomis apyrankėmis. Tokios mažos ir subtilios, tačiau išties – nepakartojamos. Jos sukurtos atskleisti moteriškųjų rankų grožį ir lydėti Jus kasdieną. Rankų darbo sidabrinės apyrankės su mielais brangakmenių karoliukais yra tikra papuošalų dėžutės pažiba. Akvamarinas, dūminis arba rožinis kvarcas, mėnulio akmuo, karneolis, agatas, turkis, ametistas ar kuris kitas? Tikiu, kad tarp plataus asortimento atrasite tą vienintelį – savo asmenybės akmenį.

Mėgstu žaisti su skirtingomis medžiagomis, formomis ir kurti savaip, nematytai, kitaip. Todėl rankų darbo gaminių kolekciją papildė auksiniai ir sidabriniai auskarai. Patogieji priglundantys prie ausies ir šėlmiškieji kabantys. Nuo klasikinių apvalių, kvadratinių iki dieviškų ilgų ar žvaigždės formos. Sidabriniai, auksiniai, puošti briliantais, perlais, o gal visų geriausiųjų sąjunga – oksiduoto sidabro pagrindas, geltono aukso potėpis ir briliantų viršūnė? Kviečiu atrasti savo mylimiausią derinį arba jį susikurti kartu su manimi, pateikus išankstinį užsakymą.

Tobulai papuošalų dėžutei betrūko tik žiedų. Jie gimė su didele meile, kantrybe ir polėkiu. Kasdienai, sužadėtuvėms ir net vestuvėms – jungiantys per amžius. Jokios monotonijos, jokių standartų – šie žiedai yra originalios kūrybos vaisius. Pagaminti rankomis, naudojant pačios aukščiausios kokybės medžiagas, jie atrodys įspūdingai metų metus. Mėgstate tamsių spalvų akcentus? Rinkitės oksiduoto sidabro žiedus, padabintus aukso plokštele, prabangiuoju granato akmeniu, dailiuoju perlu ar karališku briliantu. Klasikos mėgėjoms tikrai patiks lengvutis aukso žiedas su baltuoju perlu ar persipynęs aukso ir sidabro derinys. Žiedus gaminu, užsakius asmeniškai, todėl kas žino – galbūt jau netrukus Jūsų dėka gims neįtikėtino grožio juvelyrinis kūrinys?

Džiaugiuosi, kad atradote mano parduotuvę. Puoškitės ir švęskite gyvenimą!

Su šilčiausiais linkėjimais,

Renata Jaku

Mūsų partneriai: Marketrats, Svetainiucentras