Rankų darbo apyrankė “Kianitas”

Rankų darbo apyrankė “Kianitas”

27.20 

Liko 93

Kianitas puikus ir ypač stiprus akmuo išvalantis negatyvią energiją ir vibracijas. Kianitas skatina bendravimą, saviraišką, tiesą, gerina mąstymą, įžvalgą, vizualizaciją, padeda viešame kalbėjime. Jis aktyvina visus energetinius centrus, stipriai išlaisvina ir atstato būties tylą ir ramybę. Dėl išskirtinės struktūros kianitas puikiai tinka gydant kristalais – tai energijos laidininkas, kuris veikia tarsi takelis, pašalinantis neigiamą energiją iš organizmo ir leidžiantis įtekėti teigiamai energijai. Jis atveria naujus suvokimo ir gilesnius meditacijos lygmenis, harmonizuoja, atstato energetinį balansą, ištirpdo ir nuima emocinius blokus, išsklaido pyktį, pašalina senus trukdžius, padeda atsikratyti pasenusių neigiamų vaizdų ir atveria naują perspektyvą. Todėl vadinamas aktyvumo, blaivaus proto, išminties, pažangos, augimo ir progreso akmeniu. Taip pat, labai tinka sapnų atsiminimui, skatina sąmoningą sapnavimą. Puikiai aktyvuoja gerklės čakrą bei gydo bet kokias gerklėje užstrigusias problemas, ligas, stiprina skydliaukę. Jis nekaupia neigiamos energijos savyje, todėl yra vienas iš keleto akmenų, kurių niekada nereikia valyti.

Grandinėlė – sidabras 925, akmuo 4 mm dydžio, gaminio svoris nuo 0,9 g iki 1,037 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią apyrankės ilgį, tačiau nenusiminkite, jei apyrankė pasirodys per ilga ar per trumpa – nemokamai pataisysiu.

Apyrankės ilgis nustatomas labai paprastai. Išsimatuokite riešo apimtį priglaudus centimetrą prie odos, bet nespauskit ir nelaisvinkit – tai bus matmuo reikalingas gamybai. Tuomet pasirinkite apačioje „Riešo apimtis“ savo skaičių, bet negudraukite – rinkitės tiksliai tokį cm skaičių, koks yra pagal jūsų matavimus. Aš padarysiu apyrankę 1 cm ilgesnę, tokiu būdu ji bus tokia, kaip nuotraukoje – šiek tiek laisvesnė, optimaliai tinkanti jūsų rankai.

Užsisakius šią apyrankę pagaminsime ir išsiųsime ją per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Produkto kodas: 4443a79aa670 Kategorijos: , ,

Papildoma informacija

Riešo apimtis

14,5 cm, 15 cm, 15,5 cm, 16 cm, 16,5 cm, 17 cm, 17,5 cm, 18 cm, 18,5 cm, 19 cm, 19,5 cm, 20 cm, 20,5 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.