Dovanų kortelė 200€

Dovanų kortelė 200€

200.00 

Jei turite abejonių kas gali patikti žaviai minimalistei, „Perlas“ ar „Ametistas“, apyrankė ar kaklo papuošalas – padovanokite tai, kas ją neabejotinai pradžiugins – dovanų kuponą tikrų tikriausiai it girl!

Dailiai supakuota kortelė gali būti išsiųsta kaip staigmena tiesiogiai jubiliatei arba užsakovui, kad galėtumėte ją įteikti asmeniškai.

Dovanų kupono kortelė atkeliaus su unikaliu kodu, kurį panaudojus www.minimaltouch.lt paskutiniame apsipirkimo žingsnyje, bus suteikta atitinkamo dydžio nuolaida.

Kilus neaiškumams, visada kreipkitės svetainėje nurodytu kontaktiniu numeriu – mielai išspręsime visus keblumus, žinoma, jei tik jų iškils.

Malonių dovanojimo akimirkų!

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Siuntimo būdas

El. paštu, Paštu

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.