Sidabrinė grandinėlė su Liūto zodiako ženklu

Sidabrinė grandinėlė su Liūto zodiako ženklu

79.00 

Liko 97

Amuletai – tai papuošalai, objektai ar daiktai, kuriems mes dėl vienų ar kitų priežasčių suteikiame apsaugines sąvybes. Amuletu gali tapti bet kas – akmuo, medžio lapas ar plunksna, artimo žmogaus dovanotas daiktas ar religinė relikvija. Ir svarbiausias veiksnys sustiprinantis amuleto energiją ir norimą veikimo kryptį yra TIKĖJIMAS. Yra amuletų, kuriuos gali nešioti visi, ir zodiako ženklų simboliai yra būtent tokie.

Liūtas: liepos 23 d. – rugpjūčio 21 d. 

Liūto ženklo zodiako amuletas pažadins širdies šilumą, vidinę jėgą ir padės atskleisti kūrybinį potencialą. Gimusiems šiuo laikotarpiu taip pat tinka šie mineralai: saulės akmuo, citrinas, jaspis, gintaras, karneolis, granatas, labradoritas. Harmojijos akmuo – deimantas.

Šis kaklo papuošalas yra pagamintas iš 925 prabos sidabro.  Pakabukas uždėtas ant 42cm arba 45cm (pasirinktinai) ilgio sidabrinės venecietiško pynimo grandinėlės, svoris 1,6-1,98 g. Šis kaklo papuošalas prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Nuotraukose pavaizduotas 42cm grandinėlės ilgis.

Jei kiltų klausimų kokį ilgį vertėtų pasirinkti – būtinai kreipkitės, padėsime jums su džiaugsmu!

Užsisakius šį kaklo papuošalą, jo gamyba užtruks 10 darbo dienų.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

42 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.