Rankų darbo kaklo papuošalas “Kianitas”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Kianitas”

Original price was: 57.00 €.Current price is: 45.60 €.

Liko 82

Kianitas puikus ir ypač stiprus akmuo išvalantis negatyvią energiją ir vibracijas. Kianitas skatina bendravimą, saviraišką, tiesą, gerina mąstymą, įžvalgą, vizualizaciją, padeda viešame kalbėjime. Jis aktyvina visus energetinius centrus, stipriai išlaisvina ir atstato būties tylą ir ramybę. Dėl išskirtinės struktūros kianitas puikiai tinka gydant kristalais – tai energijos laidininkas, kuris veikia tarsi takelis, pašalinantis neigiamą energiją iš organizmo ir leidžiantis įtekėti teigiamai energijai. Jis atveria naujus suvokimo ir gilesnius meditacijos lygmenis, harmonizuoja, atstato energetinį balansą, ištirpdo ir nuima emocinius blokus, išsklaido pyktį, pašalina senus trukdžius, padeda atsikratyti pasenusių neigiamų vaizdų ir atveria naują perspektyvą. Todėl vadinamas aktyvumo, blaivaus proto, išminties, pažangos, augimo ir progreso akmeniu. Taip pat, labai tinka sapnų atsiminimui, skatina sąmoningą sapnavimą. Puikiai aktyvuoja gerklės čakrą bei gydo bet kokias gerklėje užstrigusias problemas, ligas, stiprina skydliaukę. Jis nekaupia neigiamos energijos savyje, todėl yra vienas iš keleto akmenų, kurių niekada nereikia valyti.

Grandinėlė – sidabras 925, akmuo 5 mm dydžio, gaminio svoris nuo 1,38 g iki 1,56 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas.  Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.