Kaklo papuošalas iš karoliukų su briliantu “TOUCH”

Kaklo papuošalas iš karoliukų su briliantu “TOUCH”

120.00 

Rankų darbo kaklo papuošalas padarytas iš oksiduoto sidabro su aukso detale ir inkrustuotu 0,01ct briliantu.  Šis modelis taikliausiai atspindi “it girl” koncepciją – skirtas puoštis kasdien, su trupučiu spindesio, tačiau neužgožia jūsų. Šis kaklo papuošalas apie jus – charizmatišką, seksualią, magnetišką asmenybę, kurios įvaizdžio pagrindinis akcentas yra intelektas.

Prie šio kaklo papuošalo puikiai dera auskarai “Touch” bei žiedas “Touch”  

Pakabukas su 585 aukso plokštele ir briliantu  0,01ct dydžio yra iš 925 sidabro ir užvertas ant špinelio karoliukų siūlo. Pakabuko dydis 6x6mm, o špinelio karoliukų dydis 2mm.
Užsegimas – sidabras 925.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

40 cm, 42 cm, 45 cm

„Minimal touch“ naudingi patarimai:
 
• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Užsisakius šią prekę, pagaminsime ją per 5 darbo dienas ir iš karto išsiųsime. Jei jums reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.