Sidabrinis kaklo papuošalas su vardo raide “U”

Sidabrinis kaklo papuošalas su vardo raide “U”

95.00 

Liko 94

Kaklo papuošalas su Jūsų vardo raide. Visiškai minimalistinė raidė visomis prasmėmis, be jokių nereikalingų sujungimo detalių. Venecietiško pynimo grandinėlės ilgis gali būti 42 cm arba 45 cm. Jei kiltų klausimų kokį ilgį vertėtų pasirinkti – būtinai kreipkitės, padėsime jums su džiaugsmu! Raidelės yra labai mažo dydžio, todėl kabinamos ant grandinėlės po vieną, kad nebūtų prarasta minimalistinė, estetinė išvaizda.

Raidės dydis apie 7mm aukščio ir 3mm pločio, grandinėlė – sidabras 925,  gaminio svoris nuo 1,25 g iki 1,54 g.

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

 

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

42 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.