Kaklo papuošalas su vardo raide iš aukso su briliantais “E”

Kaklo papuošalas su vardo raide iš aukso su briliantais “E”

570.00 590.00 

Liko 99

Kaklo papuošalas su Jūsų vardo raide. Visiškai minimalistinė raidė visomis prasmėmis, be jokių nereikalingų sujungimo detalių. Ir raidė, ir grandinėlė iš  585 prabos aukso. Venecietiško pynimo grandinėlės ilgis gali būti 42 cm arba 45 cm. Raidė puošta 11 briliantų, kurie subtiliai žiba, tarsi šnibždėdami Jūsų vardą, gaminio svoris nuo 1,02 g iki 1,42 g, bendra karatų masė – 0,055.

Jei kiltų klausimų kokį ilgį vertėtų pasirinkti – būtinai kreipkitės, padėsime Jums su džiaugsmu!

Kaklo papuošalas prabuotas LPR, briliantams suteiktas kokybės sertifikatas.

Užsisakius šį kaklo papuošalą, gamyba užtruks 14 darbo dienų. Tačiau, jei skubate pradžiuginti savo artimuosius ir nerimaujate dėl termino, paskambinkite, viską suderinsime telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

42 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.