Kaklo papuošalas iš karoliukų su granatu “HOT OR NOT”

Kaklo papuošalas iš karoliukų su granatu “HOT OR NOT”

160.00 

Liko 100

Granatas – padeda nugalėti tamsiąsias aistras – tinginystę, abejingumą, aroganciją. Tai gyvybinės jėgos ir energijos šaltinis, atstato, sustiprina, įkuria vidinę ugnį ir jėgą. Tai pasitikėjimo savimi, drąsos, valios ir džiaugsmo akmuo. Jis padeda atgauti jėgas, sustiprina aistrą ir meilę gyvenimui, įkvepia atsidavimą ir savirealizaciją, skatina veikti ir daryti. Tai labai geras pagalbininkas žinantiems savo norus ir tikslus. Taip pat granatas padeda pradėti svajoti ir įgyvendinti svajones. Ypač stipriai veikia patikėjusį jo galiomis. Padeda materializuoti idėjas, pritraukti visokeriopą gausą ir pagerinti finansinę padėtį. Granatas labai tinka įsižeminimui ir apsaugai. Suteikia stabilumą. Neša gyvenimo džiaugsmą, sėkmę, materialinį klestėjimą, padėtį visuomenėje, pagarbą bei sėkmę palikuonims. Skatina netikėtus pokyčius, padeda be baimės ieškoti aukštesnio tikslo. Apsaugos akmuo – saugo nuo išorės pavojų bei priešiškų dvasinių jėgų. Labai stiprus raminantis akmuo: ramina nervus, nugali depresiją. Suteikia aštrumo protui ir aiškumo mintims.

Pakabukas su granatu yra iš 925 sidabro ir yra užvertas ant špinelio karoliukų siūlo. Pakabuko skersmuo 6mm, o špinelio karoliukų dydis 2mm, svoris nuo 5,71 g iki 6,13 g.
Užsegimas – sidabras 925.

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 10 darbo dienų. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

40 cm, 42 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.