Rankų darbo kaklo papuošalas iš aukso “Perlas 585”

Rankų darbo kaklo papuošalas iš aukso “Perlas 585”

225.00 245.00 

Damų itin mėgiami perlai laikomi meilės, sėkmės ir pinigų magnetais. Šie brangakmeniai neša laimę ir džiaugsmą, gali pritraukti turtus ir prisidėti prie klestėjimo bei pasisekimo gyvenimo kely. Verta paminėti ir tai, jog perlai – tikima – saugo jaunystę bei grožį, gali padėti išvengti nelaimių.

Perlų gerųjų savybių spektras dar platesnis. Šie akmenukai siejami ir su motinyste, jos apsauga, nėštumo bei gimdymo sėkme, o taip pat gali gydyti nevaisingumą. Papuošalai su perlais puikiai tiks moterims, kurias vargina nerimas, nervingumas. Jie suteikia išminties, pasitikėjimo savimi, leidžia atrasti gyvenimo kelią ir gali sutvirtinti porų sąjungą. Papuošalai su perlais nuo seno buvo mėgiami nuotakų – tikima, jog perlus dėvinti nuotaka neverks visą vedybinį gyvenimą.

Grandinėlė – auksas 585, perlas 5-7 mm skersmens, gaminio svoris nuo 1,3 g iki 1,47 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

42 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.