Rankų darbo žiedas “Vaiva”

Rankų darbo žiedas “Vaiva”

140.00 

Minimalistinio stiliaus sidabrinis žiedas su aukso 585 juosta. Juodas žiedo lankas pagamintas iš oksiduoto sidabro, kuris su laiku nusitrina, tačiau žiedas nuo to pasidaro dar gražesnis; juosta – 585 prabos aukso plokštelė. Svoris nuo 2,9 g iki 3,65 g. Šis žiedas taps jūsų kasdienybės puošmena. Jei po kurio laiko norėsis pajuodinti lanką, nesivaržydami kreipkitės- mes tai padarysime greitai ir tai papildomai nekainainuos!

Užsisakius šį žiedą, jis bus pagamintas per 12 darbo dienų.

Šis žiedas prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Su laiku, juodumas nuo žiedo lanko nusitrina, tačiau mes visada atnaujinsim spalvą ir nepoliruosim aukso detalę nemokamai.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Žiedo dydis

15,5, 16, 16,5, 17, 17,5, 18, 18,5, 19, 19,5

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.