Rankų darbo žiedas iš aukso “ELLADA”

Rankų darbo žiedas iš aukso “ELLADA”

850.00 

Šis, medžio faktūrą atkartojantis žiedas su konjakinės spalvos briliantu yra vertas net Maria Callas rankos. Todėl jo pavadinimas nuveda jus į šiltus Atėnus. Visas žiedo lankas padarytas iš balto aukso 585 prabos, jis kalinėtas, o jo viršūnę puošia geltono aukso kvadratas su 0,06 ct konjakiniu briliantu.

Auksas 585, briliantas 0,06 ct. Svoris nuo 2,94 g iki 3, 29 g.

Užsisakius šį žiedą, jis bus pagamintas per 12 darbo dienų. Jei dydžių pasirinkimuose nerandate savo dydžio, nesivaržydami kreipkitės telefonu ar el. paštu, ir aš padarysiu pagal jūsų užsakymą. Šis dydžio pasirinkimas papildomai nekainuos.

Šis žiedas prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose, taip pat pridedamas brilianto sertifikatas.

Papildoma informacija

Žiedo dydis

15, 15,5, 16, 16,5, 17, 17,5, 18, 18,5, 19, 19,5

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.