Rankų darbo žiedas su juodais briliantais “8”

Rankų darbo žiedas su juodais briliantais “8”

280.00 

Sidabrinis žiedas su aštuoniais briliantais. Aštuoni yra tobulumo, begalybės, stiprybės, kūrimo ir atgimimo simbolis. O Kinų kultūroje skaičius 8 yra sėkmės ir laimės ženklas. Aštuonetas yra laimės skaičius. Vėjui apibūdinti naudojamos aštuonios kryptys, laimės ratas turi aštuonis stipinus. Aštuoni taip pat energijos ir galios nuolatinio srauto simbolis. Pagal numerologiją, šis žiedas su aštuoniais briliantais gali atnešti daugiau sėkmės ir harmonijos į jūsų kasdienybę.

Gaminamas pagal jūsų išankstinį užsakymą 14 darbo dienų. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Sidabras 925, juodi briliantai. Žiedo svoris nuo 2,9g iki 3,37g. Bendra briliantų masė 0,12ct. Brilianto skersmuo 1,5mm.

Papildoma informacija

Žiedo dydis

15, 15,5, 16, 16,5, 17, 17,5, 18, 18,5, 19, 19,5

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.