Rankų darbo sidabrinė apyrankė su dviem briliantais “COOL”

Rankų darbo sidabrinė apyrankė su dviem briliantais “COOL”

180.00 

Apyrankė yra iš sidabro puošta dviem baltais briliantais. Labai lakoniškas ir minimalistinis sprendimas, mėgstančioms nedaugžodžiauti. Apyrankės lanko plotis apie 3,8 mm.

Apyrankės svoris nuo 11,69g iki 17,28g. Briliantų masė 0,02 ct. Apyrankė yra kelių dydžių – XS, S, M ir L. Dydį pasirinkite pagal savo dėvimą drabužių dydį. Jei neapsisprendžiate, paskambinkite pakonsultuosime (+370 695 09094).

Šis papuošalas prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šią apyrankę, jos gamyba užtruks 10 darbo dienų.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Apyrankės dydis

, , ,

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.