Rankų darbo kaklo papuošalas iš sidabro “Vabzdys”

Rankų darbo kaklo papuošalas iš sidabro “Vabzdys”

107.00 

Kaklo papuošalas su pakabuku muse padarytas iš 925 prabos sidabro gali būti dviejų ilgių – 45 cm ir 42 cm. Nuotraukose pavaizduotas 45 cm ilgis.

Kartais atrodo, kad musė yra tikro atkaklumo simbolis – jį nepraranda vilties pramušti lango stiklą, tiek kartų nenuilstamai daužosi į jį, kol kas nors nepraveria jai jo. Tas kas nors gali būti ir laimingai susiklosčiusios aplinkybės 🙂

Musės pakabuko dydis: plotis apie 6,4mm, aukštis 8,3mm.

Užsisakius šį kaklo papuošalą, jo gamyba užtruks 10 darbo dienų.

Sidabras 925.

 

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

42 cm, 45 cm

„Minimal touch“ naudingi patarimai:
 
• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Užsisakius šią prekę, pagaminsime ją per 5 darbo dienas ir iš karto išsiųsime. Jei jums reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.