Rankų darbo kaklo papuošalas “Lazuritas Cube”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Lazuritas Cube”

57.00 

Liko 84

Senovėje lazuritas (LAPIS LAZULI) buvo laikomas šventu akmeniu. Tai tiesos ir draugystės akmuo.

Lazuritas – atsinaujinimo akmuo, suteikiantis energijos tiems, kurie siekia naujovių, stengiasi išsiveržti iš rutinos, trokšta įgyvendinti naujus planus, pasiekti aukštumas. Padeda susirasti bendraminčių, sėkmingai pabaigti pradėtus darbus, atneša išmintį, sąžiningumą, atskleidžia savo vidinę tiesą. Gydo dvasią, ramina, bei suteikia valios stiprybės. Didina kūrybingumą, toleranciją, įžvalgą. Jis padeda būti tokiu, koks esate, išlaisvina nuo kompromisų ir santūrumo. Su lazuritu tampama „savo karalystės valdovu“. Jis taip pat laikomas draugystės akmeniu. Psichologiškai skatina pasitikėjimą savimi, orumą ir tiesumą. Jis atneša bendravimo džiaugsmą, ir padeda, jei reikia ir ryžtingai, perteikti jausmus ir pojūčius. Padeda pažiūrėti tiesai į akis ir ją priimti bei tuo pačiu atvirai išreikšti savo nuomonę, Padeda įveikti konfliktus. Gydo kaklo, gerklės ir balso stygų negalavimus, ypač jei jie kyla dėl tvardymosi ar užspausto pykčio.

Grandinėlė – sidabras, akmuo – kubelis 6x6x6 mm, gaminio svoris nuo 1,49 g iki 1,66 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.