Rankų darbo kaklo papuošalas “Amazonitas duo”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Amazonitas duo”

57.00 

Neturime

Svajingumu ir elegancija alsuojantis amazonitas labai tiks damoms, kurias vargina nuotaikų kaita, širdies skausmas, ilgesys, nerimas. Šis brangakmenis suteiks apsaugą nuo blogų minčių ir įpročių, ramins protą, suteiks mintims aiškumo. Papuošalas su amazonitu gali paskatinti kūrybiškumą, mąstymą, didinti pasitikėjimą savimi, ištvermę. Toks akmuo labai pravers, kai iškils poreikis priimti svarbius sprendimus, taip pat suteiks vilties.

Amazonitas gerina santuokinį gyvenimą, skatina gerumą bei yra puikus akmuo naujo verslo pradžiai.

Šis mineralas buvo naudojamas senovės egiptiečių ir vadintas drąsos akmeniu. Amazonitas pavadinimą įgavo nuo Amazonės moterų – karių.

Grandinėlė – sidabras 925, akmenys 8 ir 4 mm skersmens, gaminio svoris nuo 1,95 g iki 2,1 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.