Rankų darbo kaklo papuošalas “LOVE STORY”

Rankų darbo kaklo papuošalas “LOVE STORY”

220.00 

Sidabrinis kaklo papuošalas su keturiais briliantais. Pakabukas kubelio formos su medžio faktūra. Ramus ir elegantiškas, šis kaklo papuošalas gali simbolizuoti jūsų vertybes, artimus žmones ar svarbiausius gyvenimo etapus.

Užsisakius šį kaklo papuošalą jo gamyba užtruks 10 darbo dienų.

Sidabras 925, bendra briliantų masė 0,04 ct. Sidabrinio pakabuko dydis 4x4x4 mm. Grandinėlės ilgį galite pasirinkti perkant. Nuotraukoje ant modelio 38cm ilgis (modelis S dydžio). Gaminio svoris nuo 1,55 g iki 1,68 g.

Šis kaklo papuošalas prabuotas ir sertifikuotas LPR.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.