Subtilios ir mielos, minimalistinio elegantiško stiliaus rankų darbo apyrankės skirtos moterims, mėgstančioms šiuolaikinį minimalizmą.

Moteriškų apyrankių pasirinkimas

Sidabrinė daili grandinėlė su prabangiai atrodančiu akcentu – rožiniu kvarcu, tigro akimi, perlu, mėnulio akmeniu, granatu, kalnų krištolu, oniksu, lazuritu ar kuriuo nors kitu – ant Jūsų riešo atrodys elegantiškai ir patraukliai. Apyrankės puikiai įsilies į bet kurį stilių, nuostabiai derėdamos ir prie mažos juodo suknelės, ir prie laisvai krentančių marškinėlių.

Itin moteriškus rankų darbo papuošalus gaminame su didele meile ir begaliniu kruopštumu, apgalvodami kiekvieną detalę. Siūlome didelę gerąją energetiką nešančių akmenų įvairovę, kurią specialiai atrinkome, tikėdami, kad mūsų parduotuvėje kiekviena Jūsų galite surasti būtent tai, ko ieškote. Rinkitės magišką akmenį pagal tai, apie ką šiuo metu svajojate ir leiskite Jūsų nepakartojamai asmenybei pražysti!

Jei norisi praskaidrinti mintis ir įsikvėpti naujos energijos – įsigykite apyrankę su kalnų krištolu. Ryžtui sustiprinti ir dar drąsiau pakovoti už savo svajones padės onikso akmuo, tapsiantis tikru Jūsų magišku talismanu. Rožinis kvarcas dovanos besąlyginę meilę sau ir kitiems, dūminis kvarcas mažins įtampą ir stresą, tigro akis suteiks drąsos ir grąžins pusiausvyrą, granatas – ramins ir apsaugos. Rankų darbo apyrankė, papuošta agato akmeniu, išlaisvins nuo emocinio kartėlio ir įtampos, o štai akvamarino akmuo nuteiks pozityviai užbaigti pradėtus darbus ir skatins ieškoti naujų tikslų.

Mėnulio akmuo kubelis įkvėps drąsos naujai pradžiai, o jei pasirinksite apyrankę su ametistu – jausite ramybę ir užtikrintumą dėl priimamų sprendimų. Niekad neišeinantys iš mados perlai neš laimę ir taiką šeimoje, kianito akmuo atstatys būties tylą ir vidinę ramybę, o raudonasis karneolio akmuo ne tik pabrėš seksualumą, bet ir padės sutelkti dėmesį, sprendžiant sudėtingas užduotis. Siekiantiems karjeroms ar mokslų aukštumų pasisekimą atneš sidabrinė rankų darbo apyrankė su jėgos ir atkaklumo labradorito akmeniu. O jei už ištikimą bičiulystę norėtumėte padėkoti artimiausioms draugėms, nustebinkite jas stilingais rankų darbo papuošalais su pačiu tikriausiu draugystės akmeniu – mėlynuoju lazuritu.

Rankų darbo apyrankės, puoštos brangakmeniais ir mineralais, itin skoningai dera su kitais mūsų rankų darbo gaminiais – žaviais auskarais ar subtiliais žiedais, ir sukuria tobulą papuošalų rinkinį.

Rankų darbo apyrankės internetu

Branginkite savo laiką ir apsipirkite internetu – o mes pasirūpinsime, kad Jūsų siuntinys atkeliautų laiku, nesvarbu, ar būtumėte Vilniuje, Šiauliuose, Utenoje, Šakiuose ar Kaune.

Ypatingos energetikos papuošalai pavers Jūsų kasdienybę ypatingą. Pasirinkite tik Jums skirtą mineralą, nešantį slaptą žinutę, ir įsitikinkite jo daugialypiu poveikiu.

Sėkmė – garantuota!