Rankų darbo apyrankė “Ametistas”

Rankų darbo apyrankė “Ametistas”

20.00 

Ametistas – tai labai galingas, apsaugantis akmuo. Nuo psichinių puolimų saugo energiją transformuodamas į meilę. Tai natūralūs raminamieji. Manoma, kad šis akmuo padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, girtuokliavimo, pagundų. Tradiciškai jis buvo dėvimas, kad žmogus neapgirstų ir turi blaivinantį efektą. Jis išvaduoja iš liūdesio, suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją. Stiprina dvasinį aiškumą. Padeda įveikti priklausomybes, labai geras protui, kurį jis ramina ar stimuliuoja priklausomai nuo to, ko reikia. Jis padeda jaustis ne tokiam padrikam, labiau koncentruotam, kontroliuoti savo gebėjimus. Padeda įsisavinti naujas idėjas, matyti priežasties ir pasekmės ryšį, daryti sprendimus remiantis sveiku protu ir dvasinėmis įžvalgomis, bei savo sprendimus ir įžvalgas įgyvendinti. Padeda, jei nemigą sukelia perdėm aktyvios mintys, saugo nuo pasikartojančių košmarų. Gerina atmintį, motyvaciją, moko kelti realius tikslus. Padeda atsiminti ir suprasti sapnus, gerina vizualizavimą. Mažina pyktį, kerštą, baimę ir nerimą. Mažina liūdesį ir sielvartą, padeda susitvarkyti su netektimi.

Grandinėlė – sidabras, akmuo apie 6 mm skersmens.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai

Apyrankės ilgis nustatomas labai paprastai. Išsimatuokite riešo apimtį priglaudus centimetrą prie odos, bet nespauskit ir nelaisvinkit – tai bus matmuo reikalingas gamybai. Tuomet pasirinkite apačioje „Riešo apimtis“ savo skaičių, bet negudraukite – rinkitės tiksliai tokį cm skaičių, koks yra pagal jūsų matavimus. Aš padarysiu apyrankę 1 cm ilgesnę, tokiu būdu ji bus tokia, kaip nuotraukoje – šiek tiek laisvesnė, optimaliai tinkanti jūsų rankai.

 

Papildoma informacija

Riešo apimtis

14,5 cm, 15 cm, 15,5 cm, 16 cm, 16,5 cm, 17 cm, 17,5 cm, 18 cm, 18,5 cm, 19 cm, 19,5 cm, 20 cm, 20,5 cm