Įamžinkite savo vardą nuostabiame pakabuke ir juo puoškitės kasdien. Mažytė ir labai daili Jūsų vardo raidė puoš tyliai, bet iškalbingai.

Rankų darbo sidabriniai pakabukai raidės nuo pat pirmo žvilgsnio pakerės visas minimalisčių  širdis. Šie papuošalai – labai intymūs, nedideli, be jokių nereikalingų detalių. Tobulai išbaigti pakabukai su raidėmis subtiliai puošia kaklą ir atskleidžia moteriškąsias kaklo linijas. Venecietiško pynimo grandinėlė ir kruopščiai išrangytos minimalistės raidės sukuria nepriekaištingą derinį.

Žavingi kaklo papuošalai gali būti su bet kuria raide – nuo A iki Z. Pakabukų raidžių dizainas sukurtas specialiai šiems papuošalams. Kiekviena raidė – unikali ir tokia vienintelė.

Pakabukus su vardo raide verta rinktis kaip dovaną. Moterys, vertinančios išskirtinumą, pakabukus raides prisijaukins akimirksniu. Jei Jūsų brangi bičiulė, mylima sesė, gyvenimo draugė, o gal nepakartojama mama švenčia gimtadienį – pradžiuginkite jas šiais mielais, aukštos kokybės juvelyriniais dirbiniais. Smulkių detalių pakabukai su raidėmis tiks prie kiekvieno stiliaus – nesvarbu, ar tai rokeriškos odinės kelnės, ar elegantiška šilkinė suknelė.

Įsigyti išskirtinius minimalistinius pakabukus su raidėmis galite mūsų parduotuvėje internetu. Pirkti čia – labai patogu ir paprasta! Pirkdami internetu mielą dovanėlę sau ar kitam ypatingam žmogui, sutaupysite daug laiko ir pinigų. O ir nereikės rūpintis dėl pristatymo! Saugiai supakuoti rankų darbo papuošalai pasieks Jūsų namus duris, nesvarbu kur bebūtumėte: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar kitame mielame Lietuvos kampelyje.

Puoškitės ir mylėkite gyvenimą!