Įamžinkite savo vardą nuostabiame pakabuke ir juo puoškitės kasdien! Išskirtinė „Minimal touch“ kolekcija – pakabukai ant kaklo moterims su vardo raide – šnibždės Jūsų vardą stilingai. Mažytė ir labai daili Jūsų vardo raidė – sidabrinė, auksinė, o gal auksinė su briliantais – dabina tyliai, bet iškalbingai.

Net neabejojame, kad šie rankų darbo pakabukai raidės nuo pat pirmo žvilgsnio pakerės visas minimalisčių širdis. Tai labai intymūs, nedideli papuošalai, be jokių nereikalingų detalių. Tobulai išbaigti pakabukai su raidėmis subtiliai puošia kaklą ir atskleidžia moteriškąsias kaklo linijas. Venecietiško pynimo grandinėlė ir kruopščiai išrangytos minimalistės raidės sukuria nepriekaištingą derinį.

Žavingi kaklo papuošalai gali būti su bet kuria raide – nuo A iki Z. Pakabukų raidžių dizainas sukurtas specialiai šiems papuošalams. Kiekviena raidė – unikali ir tokia vienintelė, subtiliai kalbanti apie Jūsų išskirtinumą.

Sidabrinės arba auksinės grandinėlės su raide

Grandinėlė su vardo raide gali būti tiek auksinė, tiek sidabrinė.

Sidabriniai kaklo papuošalai raidės labai patiks, jei vertinate paprastumą ir klasiką. Sidabrinė grandinėlė šviesoje švelniai flirtuodama žėrės, kartu į meilės šokį pasikvietusi sidabrinę mažytę raidę.

O štai auksinės grandinėlės kaklo papuošalai su dailiai iškalta Jūsų vardo auksine raide įsups į prabangos skraistę ir dovanos daugybę komplimentų.

Atimančios žadą prabangos pakabukai moterims – tai briliantiniai pakabukai su raidėmis. Šie kaklo papuošalai privers sužibėti, kad ir kur bebūtumėte: šventėje su artimaisiais ar romantiškame pasimatyme. Klasikinė auksinė grandinėlė nuostabiai žėri kartu su raide, kurioje gali būti inkrustuota net iki 15 briliantų!

Taikli dovana moterims bet kuria proga

Pakabukus su vardo raide verta rinktis kaip dovaną. Moterys, vertinančios originalius ir kokybiškus papuošalus, pakabukus raides prisijaukins akimirksniu. Jei Jūsų brangi bičiulė, mylima sesė, gyvenimo draugė, o gal nepakartojama mama švenčia gimtadienį – pradžiuginkite jas šiais mielais, aukštos kokybės juvelyriniais dirbiniais. Vienetiniai auksiniai pakabukai moterims yra taikli dovana bet kuria proga. Smulkių detalių pakabukas su raide tiks prie kiekvieno stiliaus – nesvarbu, ar tai rokeriškos odinės kelnės, ar elegantiška šilkinė suknelė.

Išskirtiniai pakabukai internetu

Įsigyti minimalistinius pakabukus su raidėmis galite mūsų parduotuvėje internetu. Pirkti čia – labai patogu ir paprasta! Pirkdami internetu mielą dovanėlę sau ar kitam ypatingam žmogui, sutaupysite daug laiko ir pinigų. O ir nereikės rūpintis dėl pristatymo! Saugiai supakuoti rankų darbo papuošalai pasieks Jūsų namus duris, kad ir kur bebūtumėte: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar kitame mielame Lietuvos kampelyje.

Puoškitės ir mylėkite gyvenimą!