Rankų darbo apyrankė “Lazuritas Cube”

Rankų darbo apyrankė “Lazuritas Cube”

25.00 

Liko 967

Zodiako ženklai, kuriems šis akmuo gali būti itin naudingas yra OŽIARAGIS, SVARSTYKLĖS, ŠAULYS.

Senovėje lazuritas (LAPIS LAZULI) buvo laikomas šventu akmeniu. Tai tiesos ir draugystės akmuo.

Lazuritas – atsinaujinimo akmuo, suteikiantis energijos tiems, kurie siekia naujovių, stengiasi išsiveržti iš rutinos, trokšta įgyvendinti naujus planus, pasiekti aukštumas. Padeda susirasti bendraminčių, sėkmingai pabaigti pradėtus darbus, atneša išmintį, sąžiningumą, atskleidžia savo vidinę tiesą. Gydo dvasią, ramina, bei suteikia valios stiprybės. Didina kūrybingumą, toleranciją, įžvalgą. Jis padeda būti tokiu, koks esate, išlaisvina nuo kompromisų ir santūrumo. Su lazuritu tampama „savo karalystės valdovu“. Jis taip pat laikomas draugystės akmeniu. Psichologiškai skatina pasitikėjimą savimi, orumą ir tiesumą. Jis atneša bendravimo džiaugsmą, ir padeda, jei reikia ir ryžtingai, perteikti jausmus ir pojūčius. Padeda pažiūrėti tiesai į akis ir ją priimti bei tuo pačiu atvirai išreikšti savo nuomonę, Padeda įveikti konfliktus. Gydo kaklo, gerklės ir balso stygų negalavimus, ypač jei jie kyla dėl tvardymosi ar užspausto pykčio.

Grandinėlė – sidabras, akmuo 4×4 mm dydžio.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią apyrankės ilgį, tačiau nenusiminkite, jei apyrankė pasirodys per ilga ar per trumpa – nemokamai pataisysiu.

Apyrankės ilgis nustatomas labai paprastai. Išsimatuokite riešo apimtį priglaudus centimetrą prie odos, bet nespauskit ir nelaisvinkit – tai bus matmuo reikalingas gamybai. Tuomet pasirinkite apačioje „Riešo apimtis“ savo skaičių, bet negudraukite – rinkitės tiksliai tokį cm skaičių, koks yra pagal jūsų matavimus. Aš padarysiu apyrankę 1 cm ilgesnę, tokiu būdu ji bus tokia, kaip nuotraukoje – šiek tiek laisvesnė, optimaliai tinkanti jūsų rankai.

 

Papildoma informacija

Riešo apimtis

14,5 cm, 15 cm, 15,5 cm, 16 cm, 16,5 cm, 17 cm, 17,5 cm, 18 cm, 18,5 cm, 19 cm, 19,5 cm, 20 cm, 20,5 cm