Rankų darbo kaklo papuošalas “Akvamarinas”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Akvamarinas”

57.00 

Liko 97

Dailusis akvamarinas gali suteikti laimės, drąsos, ryžto, jis gali prisidėti ir prie ilgalaikės bei sėkmingos santuokos. Šis akmuo, tikima, gali padėti susidoroti su tinguliu, o mintims suteikti aiškumo, skatinti naujų idėjų generavimą, tikslų iškėlimą ir jų siekimą. Papuošalas su akvamarinu bus naudingas ir tiems, kuriems reikalinga emocinė pusiausvyra, balansas sunkiais gyvenimo momentais.

Akvamarinas bus puikus pasirinkimas seniau santuokoje esantiems asmenims, juo labiau jei susilpnėjęs ryšys – akmuo gali padėti atgaivinti jausmus, susitaikyti. Papuošalus su akvamarinu nešiokite ir tada, jei stokojate kantrybės baigti pradėtus darbus, jei norite permainų, tačiau nežinote, kokį kelią pasirinkti. Jis praskaidrins mintis, padės siekti užsibrėžtų tikslų, labiau pasitikėti savo jėgomis.

Grandinėlė – sidabras 925, akmuo 8 mm dydžio, gaminio svoris nuo 1,8 g iki 1,98 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.