Rankų darbo kaklo papuošalas “Ametistas” 4 mm

Rankų darbo kaklo papuošalas “Ametistas” 4 mm

49.00 

Liko 98

Ametistas – tai labai galingas, apsaugantis akmuo. Nuo psichinių puolimų saugo energiją transformuodamas į meilę. Tai natūralūs raminamieji. Manoma, kad šis akmuo padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, girtuokliavimo, pagundų. Tradiciškai jis buvo dėvimas, kad žmogus neapgirstų ir turi blaivinantį efektą. Jis išvaduoja iš liūdesio, suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją. Stiprina dvasinį aiškumą. Padeda įveikti priklausomybes, labai geras protui, kurį jis ramina ar stimuliuoja priklausomai nuo to, ko reikia. Jis padeda jaustis ne tokiam padrikam, labiau koncentruotam, kontroliuoti savo gebėjimus. Padeda įsisavinti naujas idėjas, matyti priežasties ir pasekmės ryšį, daryti sprendimus remiantis sveiku protu ir dvasinėmis įžvalgomis, bei savo sprendimus ir įžvalgas įgyvendinti. Padeda, jei nemigą sukelia perdėm aktyvios mintys, saugo nuo pasikartojančių košmarų. Gerina atmintį, motyvaciją, moko kelti realius tikslus. Padeda atsiminti ir suprasti sapnus, gerina vizualizavimą. Mažina pyktį, kerštą, baimę ir nerimą. Mažina liūdesį ir sielvartą, padeda susitvarkyti su netektimi.

Grandinėlė – sidabras 925, akmuo apie 4 mm skersmens.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą, pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm

„Minimal touch“ naudingi patarimai:
 
• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Užsisakius šią prekę, pagaminsime ją per 5 darbo dienas ir iš karto išsiųsime. Jei jums reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.