Rankų darbo kaklo papuošalas “Avantiūrinas”

Rankų darbo kaklo papuošalas “Avantiūrinas”

Original price was: 57.00 €.Current price is: 45.60 €.

Pagrindiniai raktiniai žodiai avantiūrinui apibūdinti yra MĄSTYMAS, DŽIAUGSMAS, PINIGAI, KŪRYBINGUMAS, GIJIMAS, SĖKMĖ.

Avantiūrinas suaktyvina žmogaus jausmus, paryškina išgyvenimus, suteikia skrydžio, labai geros savijautos akmuo. Šis akmuo skirtas žmonėms ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač naudingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Pakelia nuotaika užplūdus liūdesiui, padeda įveikti drovumą. Tuo pačiu skatina individualumą ir pasitikėjimą savimi. Ypač tinka jautriems žmonėms, nes ramina emocijas, miegą, įkyrias mintis, perdėtą rūpestingumą, pyktį, suteikia ramybės, sumišusios su lengvumu. Skatina užuojautą kitiems, meilę gyvenimui ir gamtai, suteikia spontaniškumo įgyvendinant idėjas ir padeda lengviau atsisveikinti su senais prisirišimais.

Grandinėlė – sidabras 925, avantiūrinas 8 mm skersmens, gaminio svoris nuo 1,83, g iki 2,01 g.

Pasirinkti galite sau tinkamiausią pakabuko ilgį, tačiau nenusiminkite, jei pakabukas pasirodys per ilgas ar per trumpas – nemokamai pataisysiu. Būkite gražios ir labai laimingos!

Šis gaminys prabuotas Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsisakius šį kaklo papuošalą, pagaminsime ir išsiųsime jį per 5 darbo dienas. Jeigu pageidaujate papuošalą gauti anksčiau – susisiekite su mumis telefonu.

Papildoma informacija

Kaklo papuošalo ilgis

37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm, 45 cm

• Stenkitės saugoti papuošalus iš tauriųjų metalų nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.
• Būtinai nusiimkite papuošalus, kai naudojate kremą, losjoną, makiažo priemones ar aliejus. Taip pat venkite papuošalų kontakto su kvepalais.
• Nedėvėkite papuošalų (apyrankių ar žiedų) iš tauriųjų metalų atlikdamos namų ruošos darbus.
• Patartina nusiimti kaklo papuošalus ir apyrankes miego metu ir sportuojant.
• Nelaikykite papuošalų iš tauriųjų metalų atvirai vonios kambaryje – nuolatinė drėgmė sąlygos jų oksidavimąsi. Atsiminkite, kad auksas taip pat turi savybę oksiduotis.
• Laikykite papuošalus atskiruose maišeliuose. Jei tai apyrankė ar kaklo grandinėlė – būtinai susekite užsegimą, taip jie nesusipainios ir nesusibraižys.
 
Atminkite svarbiausią – pirmiausia esate JŪS ir tik JŪS esate savęs CENTRAS!
 
Jei jums šio papuošalo reikia labai skubiai, paskambinkite ir susitarsime kaip galėtume jums pagelbėti greičiau. Telefonas +37069509094 - visiems klausims užduoti.