Mielas, paprastai nepaprastas ir tuo pačiu prabangus rankų darbo žiedas – tarsi mažas stebuklas ant Jūsų rankos. Auksas ir oksiduotas sidabras, mažytis briliantas, perlas, dūminis kvarcas ar granatas – Jūsų pasirinktas subtilus „Minimal touch“ juvelyrikos kūrinys leis jaustis ypatingai, nepriklausomai nuo metų laiko ar orų prognozės. 

Mūsų su didele meile kruopščiai gaminami rankų darbo žiedai patiks įvairaus charakterio moterims ir taps nuostabia dovana bet kuria proga.

Unikaliu gaminiu papuoškite drąsiai per gyvenimą žengiančią moterį – tai bus puiki padėka už jos nepaliaujamą stiprybę. Dailus, rankas padabinsiantis žiedelis kasdien lydės švelnios sielos mūzą ir dar labiau pabrėš jos natūralų grožį. Padovanokite rankų darbo žiedą mylimai mamai ir jis amžinai simbolizuos jos didžiulę, visą šeimą šiltai apglėbiančią meilę. O ar norėtumėte maža dovanėle pradžiuginti savo brangiąją gyvenimo draugę? Išdrįskite ją nustebinti visai be progos – tada, kai ji to visai nesitikės, ir paprasta diena virs nepamirštama, saldžiai kvatojančia bendros laimės akimirka.  

Oksiduoto sidabro žiedas su briliantu ir aukso viršūnėle – tai trijų prabangių elementų nepakartojama jungtis, įkvėpta nepakartojamos gamtos harmonijos. Šis žiedas – išskirtinumo išraiška toms, kurios gyvenime siekia maksimalizmo, bet stiliuje vertina stilingąjį minimalizmą. Neeilinės spalvos sidabras darniai įsilies į bet kokių spalvų drabužių derinį, briliantas privers nusišypsoti, o aukso detalė įkvėps pasitikėjimo savimi.

Papildykite savo papuošalų dėžutę dailiu, itin rankas papuošiančiu, unikaliu tamsinto sidabro žiedu su upiniu perlu ir būkite užtikrinta savo nepriekaištingu stiliumi bet kuria proga. Be to, šis mielas papuošalas gali tapti kiekvienos ypatingos šventės – gimtadienio, teminio vakarėlio ar net vestuvių – asmenine stiliaus detale, padovanosianti daugybę komplimentų. 

Paslaptingai žavingas lyg rugpjūčio žvaigždėta naktis, oksiduoto sidabro žiedas su natūralaus granato akmeniu ir jį apgaubiančia auksine detale bus kiekvienos drąsios, iššūkiams atviros, įkvepiančios moters mėgstamiausiu papuošalu.

Dūminiu kvarcu puoštas žavingas žiedas saugos nuo blogų minčių ir privers įsimylėti gyvenimą iš naujo. 

Iš sidabro pagaminti rankų darbo žiedai atrodys itin jaunatviškai. Sidabrinė subtili puošmena ypač patiks svajingų ir romantiškų sielų moterims. Šis taurusis metalas, veikdamas pirštuose esančius biologiškai aktyvius taškus, suteiks vidinės ramybės ir padės išvengti nerimo.

Sidabrinis žiedas su elegantiškuoju mėnulio akmeniu įkvėps moteriškos energijos, širdį užliedamas švelnumu. Tai tarpusavyje itin puikiai tiek spalviškai, tiek energetiškai derantys elementai, susilaukę daugybės pagyrimų. 

Rankų darbo auksiniai žiedai – tai klasiką vertinančios moters puošmena. Niekad iš mados neišeinantis dailus auksinis žiedelis pradžiugins Jūsų mamą, draugę, sesę, mylimąją, dukrą, o gal net taps šeimos relikvija.

Ieškančioms unikalaus gaminio, kuriame savo magiškomis galiomis susipina gražiausieji taurieji metalai, siūlome oksiduoto sidabro žiedą su dailiai spindinčia aukso plokštele.

Rankų darbo žiedai gaminami, pateikus išankstinį užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, todėl kiekvienas papuošalas – unikalus kruopštaus darbo vaisius, sukurtas Jums ir dėl Jūsų.

Žibėkite kasdien, mūvėdama išskirtinį rankų darbo papuošalą, ir plačiai atvertais delnais pasitikite savo laimę!

Nes Jūs – to verta!