Mažyčiai ar ilgi, žėrintys ar matiniai, iš sidabro ar aukso – rankų darbo dailieji minimalistiniai auskarai užkariaus kiekvienos moters širdį.

Šie itin subtiliai atrodantys papuošalai gimė tam, kad skleistų džiugesį – rankų darbo auskarai taps nuostabia dovana ir jaunai merginai, ir per gyvenimą užtikrintai žengiančiai moteriai, ir elegantiškajai mamai, ir solidžiai senelei.

Auskarai, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje

Užtikriname itin aukštos kokybės gamybą ir papuošalų unikalumą. Rankų darbo auskarus inkrustuojame briliantais, perlais ir magišką reikšmę slepiančiais brangakmeniais.

Mūsų klientų ypač pamilti – auskarai iš sidabro. Šie papuošalai užburia ir nuskraidina į paslapčių kupiną visatą. Juk būtent sidabras dėl savo nuostabios tekstūros nuo seno lyginamas su įstabiuoju Mėnuliu! Sidabriniai auskarai savo gerąja energetika puikiai tinka kūrybingoms, energingoms ir idėjų kupinoms moterims. Be to, šis taurusis metalas pasižymi raminamosiomis, apsaugančiomis ir harmonizuojančiomis savybėmis, tad galbūt taps Jūsų naujuoju talismanu?

Oksiduoto sidabro auskarai – tai išskirtinio skonio ženklas. Neįprasto sidabro atspalvio auskarai ypač pradžiugins originalumą dievinančias moteris. Prie ausies švelniai prigludę, ypatingos spalvos, aukštos kokybės rankų darbo papuošalai išryškins kerintį žvilgsnį ir taps bet kurio drabužių derinio neatsiejama dalimi.

Klasikinio atspalvio ar žėrintys sidabro auskarai kasdien dovanos šventinę nuotaiką. Šie auskarai Jus paskatins naujiems siekiams ir įkvėps dėkingumo gyvenimui, primindami apie nepakartojamą akimirkos grožį.

Ypatinga auksinių auskarų kolekcija – tai duoklė moteriškumui, elegancijai ir tradicijai. Įvairių geometrinių formų itin puošnūs auskarai pabrėš kiekvienos damos gundantį grožį ir žavingą charizmą. Šie auskarai iš aukso – pats gražiausias Jūsų kasdienių ir šventinių akimirkų akcentas. Rinkitės prabangiojo klasikinio aukso auskarus ir atrodykite nepriekaištingai. Auksiniai papuošalai ne tik atrodys stulbinančiai, atneš pliūpsnį komplimentų, bet ir sustiprins Jūsų gerąsias savybes bei suteiks jėgų, siekiant užsibrėžtų karjeros ar asmeninių tikslų.

Žaiskite su stiliumi ir auskarų dizainą savo stiliuje paryškinkite susipindama plaukus ar susikurdama garbanotų plaukų šukuoseną, dėvėdama panašios ar, priešingai – kontrastuojančios spalvos palaidinę, segėdama auksinį ar brangakmeniu dabintą sidabrinį kaklo papuošalą.

Rinkdami auskarus dovanai, atkreipkite dėmesį į moters veido formą. Pailgo ir ovalaus veido savininkes geriausiai papuoš apvalūs prigludę auskarai, kvadrato formos veido moterims nuostabiai tiks apvalūs ir pailgi auskarai, o apvalaus veido savininkės atrodys itin žavingai, dėvėdamos kabančius ar kvadratinius prigludusius auskarus.

Taupykite savo brangų laiką apsipirkdami internetu

Rankų darbo papuošalus už itin patrauklią kainą kviečiame įsigyti mūsų parduotuvėje internetu. Pirkti dar niekad nebuvo taip paprasta – vos kelių mygtukų spustelėjimai ir svajonių auskarai jau Jūsų rankose! Papuošalus saugiai supakuosime ir greituoju būdu pristatysime, nesvarbu, esate iš Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos ar mažo Lietuvos miestelio.

Segėkite rankų darbo auskarus ir leiskite savo moteriškumui skleistis!

Tai Jūsų laikas sužibėti!