Puiku, kad „Minimal touch“ rankų darbo kaklo papuošalai apie Jus – kitu atveju čia Jūsų nebūtų. Mums atrodo, kad šiuos papuošalus renkasi tikrų tikriausios it girl – charizmatiškos, seksualios, magnetiškos asmenybės. Būtent todėl joms milžiniškų iššaukiančių papuošalų nereikia – šios išskirtinės moterys puošiasi itin dailiai ir elegantiškai. O už visa kita kalba jų vidus.

Originalūs moteriški kaklo papuošalai

Stilingi pakabukai ant kaklo Jus puoš subtiliai ir suteiks daug moteriškumo. Išskirtiniai papuošalai mūsų juvelyrų dirbtuvėse pagaminami specialiai Jums. Sidabriniai kaklo pakabukai gali būti su akmenimis, su brangakmeniais, su perlais, iš karoliukų ar su vardo raide. Individualus, tik Jums sukurtas, rankų darbo papuošalas – tai ypatinga dovana tiek sau, tiek kitai, Jūsų gyvenime ypatingai, moteriai.

Kaklo papuošalai su natūraliais akmenimis

Kaklo pakabukai su akmenimis – ypač pamėgti mūsų ilgamečių klienčių. Tai papuošalai, kuriuos dar atsimena pirmosios „Minimal touch“ klientės. Būtent todėl galime teigti, kad šie juvelyriniai dirbiniai – nemirštanti klasika. Labai elegantiška, sidabrinė, klasikinio pynimo grandinėlė kartu su karoliukais iš natūralių akmenų sukuria neįtikėtinai tobulą derinį. 

Šie unikalūs rankų darbo papuošalai pagaminti iš sidabro, su brangakmeniais ar prabangiais mineralais. Jie tiesiog užburia savo paprastumu ir universalu. Minimalistiniai rankų darbo papuošalai labai tiks toms moterims, kurios vertina itin subtiliai į stilių įsikomponuojančius mažyčius papuošalus. Tai labai praktiški juvelyriniai dirbiniai. Juos galite su savimi pasiimti kasdieną, kad ir kur beeitumėte – į darbą, vakarėlį ar romantišką pasimatymą. Ar gali būti paprasčiau?

Kaklo papuošalus rinkitės iš gausaus mineralinių akmenų asortimento – perlas, gintaras, oniksas, ametistas, lazuritas ir daug kitų! Kiekvienas šių stebuklingų akmenų pasižymi savo slapta galia.

Pakabukai su perlais į gyvenimą prikvies išsvajotą meilę, o gintariniai papuošalai – pažadins kūrybingumą. Oniksas padės tvirčiau pastovėti už savo įsitikinimus, ametistas atgaivins intuiciją ir vidinę laisvę, o kaklo pakabukas su lazuritu sustiprins valią siekti seniai išsvajotų tikslų. Kviečiame išsirinkti šiuo momentu Jums tobulai tinkantį mineralą, įkomponuotą į žavų kaklo papuošalą. Akmenų teigiama ezoterinė reikšmė sustiprins geriausius Jūsų turimus gebėjimus ir leis pradėti geresnį gyvenimo scenarijų. 

„Minimal touch“ parduotuvėje siūlome itin didelį karoliukų iš akmenų pasirinkimą: juodi, raudoni, mėlyni, balti, rausvi, permatomi ir kiti. Jūsų mėgstamiausios spalvos apvalus arba kubo formos karoliukas ant grandinėlės atrodys labai stilingai ir puikiai įsilies į minimalistinį stilių. Net ir dirbiniai su gintaru ar perlais mūsų juvelyrų rankose atgimsta visai kitu – naujovišku ir labai intriguojančiu – pavidalu. Papuošalui ant kaklo galite rinktis vieną karoliuką arba karoliukų iš natūralių akmenų duetą.

Vienetiniai kaklo papuošalai iš karoliukų

Kone patys originaliausi mūsų kaklo papuošalai – prabangūs, nuostabaus grožio kaklo pakabukai iš karoliukų su akmenimis. Juoda špinelio karoliukų grandinėlė ant kaklo atrodo itin viliojančiai, o pakabukas su natūraliais akmenimis byloja apie moters išskirtinį skonį papuošalams.

Kviečiame pasirinkti Jūsų asmenybei labiausiai tinkantį akmenį. Granatas idealiai tiks, jei siekiate atrasti ramybę ir ieškote ramybės. Šis akmuo taip pat pasižymi stipria apsaugine funkcija. O štai kaklo papuošalas iš karoliukų su dūminiu kvarcu padės atsikratyti pykčio, nerimo ir prieštaravimų. Tikima, kad ant kaklo nešiojant dūminį kvarcą subalansuojama vidinė energija, tampa lengviau ugdyti pozityvumą ir įžvelgti aplinkinių geranoriškumą. 

Vienetinis kaklo pakabukas iš karoliukų su citrinu – tai itin nuotaikingas papuošalas. Prabangus ir retas citrinas suteiks pasitikėjimo savimi ir įkvėps drąsiems pokyčiams. Papuošalai su citrinu ypač tinka moterims, siekiančioms susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir jaunatvišką energiją. Mažyčiame akmenyje iš tiesų slepiasi magiškos galios, kurios privers nusišypsoti net ir chaotiškiausią dieną. 

Ne mažiau originalus pasirinkimas – tai špinelio karoliukų kaklo papuošalai su auksu. Juodo oksiduoto sidabro pakabukas su aukso plokštele arba briliantu sužavės tobulai suderinta elementų kompozicija. Šie papuošalai dėl spalvų kontrasto ant kaklo atrodo itin patraukliai, todėl, pasirinkusi juos, ne tik atrodysite viliojančiai, bet ir būsite apdovanota gausybe komplimentų.

Moteriški kaklo pakabukai iš aukso

Mūsų išskirtinė „Golden touch“ papuošalų linija – tai mažytis aukso ir sidabro šokis, apsukęs galvą ne vienai minimalistei. Ši kolekcija gausi įvairių formų kaklo pakabukų kiekvienos moters skoniui. Romantiška širdis, dailus kryželis, jautrus lietaus lašas, tobulas kvadratas, o gal Mėnulį simbolizuojantis skritulys? Jei šių formų maža – rinkitės nutrūktgalvišką musę arba jaukų laumžirgį. 

Kiekvienas pakabutis gali būti pagamintas iš sidabro ar aukso, užvertas ant sidabrinės ar auksinės grandinėlės. Papuošalas įgaus dar didesnę reikšmę, jei jį pasirinksite su dailiu, kerinčiai spindinčiu mažyčiu briliantu. Taip pat galite reguliuoti ilgį – ilgi papuošalai, o gal labai intymūs, arti kaklo? Išsakykite savo norus, o mes juos išpildysime.

Klasikiniai papuošalai iš aukso ar sidabro – tai labai sumanus pasirinkimas, džiuginantis ilgus metus. Mūsų papuošalų kaina – viena geriausių rinkoje, todėl šiuos rankų darbo papuošalus verta pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti. 

Greitas pristatymas ir garantija papuošalams

Kaklo papuošalai ir jų gamyba užima visai nedaug laiko, todėl pirkti internetu – patogu ir patikima. Prireiks vos iki 3 darbo dienų, kol greitoji siuntų tarnyba pristatys Jūsų pasirinktus juvelyrinius dirbinius į bet kurį Lietuvos miestą – visai nesvarbu, ar tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, o gal Kretinga ar Panevėžys. Kiekvieną papuošalą supakuosime į labai dailią, baltą dėžutę. Visiems savo gaminiams suteikiame garantiją ir užtikriname jų patvarumą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti kaklo papuošalą su Jums idealiai tinkančiu mineralu, kuris dėl savo ezoterinės reikšmės taps tikru talismanu pašėlusioje kasdienybėje. Galbūt nuspręsite įsigyti klasikinį papuošalą iš aukso? O kur dar kerintys ir labai moteriški sidabriniai kaklo pakabukai…

Rinkitės be jokios sąžinės graužaties – juk Jūs sutverta puoštis!

„Minimal touch“ – papuošalai Jums ir apie Jus.