Puiku, kad „Minimal touch“ rankų darbo kaklo papuošalai apie Jus – kitu atveju čia Jūsų nebūtų. Mums atrodo, kad šiuos papuošalus renkasi tikrų tikriausios it girl – charizmatiškos, seksualios, magnetiškos asmenybės. Būtent todėl joms milžiniškų iššaukiančių papuošalų nereikia – šios išskirtinės moterys puošiasi itin dailiai ir elegantiškai. O už visa kita kalba jų vidus.

Mūsų parduotuvėje galite išsirinkti ir pirkti Jums idealiai tinkantį mineralą, kuris dėl savo ezoterinės reikšmės taps tikru asmeniniu talismanu pašėlusioje kasdienybėje. Kaklo papuošalai ir jų gamyba užima visai nedaug laiko, todėl drąsiai pirkite internetu. Prireiks vos iki 3 darbo dienų, kol greitoji siuntų tarnyba pristatys Jūsų pasirinktą papuošalą į bet kurį Lietuvos miestą – visai nesvarbu, ar tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, o gal Kretinga ar Panevėžys.

Šie unikalūs rankų darbo papuošalai pagaminti iš sidabro ir prabangių mineralų. Jie džiugins ilgus metus, nes naudojame tik pačios aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas. Minimalistiniai rankų darbo papuošalai labai tiks toms moterims, kurios vertina itin subtiliai į stilių įsikomponuojančius mažyčius papuošalus. Tai labai praktiški juvelyriniai dirbiniai. Juos galite su savimi pasiimti kasdieną, kad ir kur beeitumėte – į darbą, vakarėlį ar romantišką pasimatymą. Ar gali būti paprasčiau?

Kaklo papuošalus rinkitės iš gausaus mineralinių akmenų asortimento – perlas, oniksas, ametistas, rožinis kvarcas ir daug kitų! Akmenų teigiama ezoterinė reikšmė sustiprins geriausius Jūsų turimus gebėjimus ir apsaugos nuo gyvenimo sunkumų. Pradėkite geresnį savo gyvenimo scenarijų, išsirinkusi šiuo momentu Jums tobulai tinkantį mineralą, įkomponuotą į žavų kaklo papuošalą!

„Minimal touch“ – papuošalai Jums ir apie Jus.